Virály

17. ledna 2018 14:49

redakce Prima Lajk

VIDEO: Známý plastický chirurg mluví o tom, jak udělat z klitorisu dlouhý penis! Jak velký může ve skutečnosti být?

SJK 2018 (3) - Z kluka na holku a obráceně

V populární Show Jana Krause se představí známý plastický chirurg. A práskne velmi zajímavé věci.

Ve známém pořadu Show Jana Krause se dnes večer představí přední plastický chirurg MUDr. Lukáš Frajer, který podle svých slov provádí složitější rekonstrukční výkony po závažných onemocněních. Věnuje se také transsexualitě, tedy přeměnám z muže na ženu či naopak. A právě o tomto tématu se rozpovídal nejen v pořadu, ale také v našem exkluzivním rozhovoru.

„Tento druh operací má samozřejmě své limity. K ideálu nám chybí ještě tak dvě stě tři sta let nebo genové inženýrství. Tyto rekonstrukce imitují, ale nejsou plně funkční,“ tvrdí Frajer. A mluví zde také o plastické operaci intimních partií.

Zatímco v případě proměny z muže na ženu už se v této oblasti dá docílit kvalitních a velmi úspěšných výsledků, v případě přeměny z ženy na muže je to mnohem složitější. V rozhovoru výše se tak například rozpovídá o tom, že penis lze vymodelovat ze samotného klitorisu. Takový penis pak může při vzrušení dosahovat klidně až 12 cm a lze s ním mít sex. Podívejte se sami, co dalšího plastický chirurg prozradil.

Show Jana Krause můžete sledovat na Primě dnes večer ve 21.35.

Sdílejte článek