Zachy u Jana Krause
Autor: Show Jana Krause a Youtube.com Zachy u Jana Krause

Youtuber Zachy brutálně setřel Jana Krause. Stal se za to terčem drsné kritiky!

Publikováno: 07.04.2017
Známý malý youtuber se objevil v Show Jana Krause. A sklidil za to pořádnou kritiku.
zachy
Zachy
Lukáš Zachara alias Zachy je známý dětský youtuber, který se narodil 5. listopadu 2003. S natáčením... Přečíst celé

reklama

Třináctiletý Zachy patří mezi naše vůbec nejmladší youtubery, jenž navíc pro kluka nezvykle natáčí videa o módě. Jeho internetová sláva ovšem stále stoupá a nemohl si ho nevšimnout také sám Jan Kraus, který si ho pozval na svou červenou sedačku při poslední středeční show. Oblíbený bavič se svými tradičními rýpavými otázkami snažil Zachyho nachytat na švestkách, když chtěl po youtuberovi zhodnocení svého šatníku.

Zachy si ale nenechal nic líbit a sám slavnému moderátorovi vracel neměně vtipnými poznámkami, jež Krause téměř vyvedly z míry. Jenže i přes sympatický výkon řada diváků bohužel nešetří na Zachyho adresu kritikou a na Facebooku pořadu se do něj velmi ostře pouštějí. Naznačují, že dítě jeho věku by si mělo spíše hrát venku, a drsně útočí také na jeho vzhled, kdy ho například označují za malého transsexuála! Kritice ovšem neušel také sám Kraus, který si má podle nich vybírat lepší hosty.

Zachyho účast v Show Jana Krause zkrátka způsobila pořádnou kontroverzi. Za nás si ale oba zúčastnění zaslouží velký palec nahoru.

Na video se Zachym ze zákulisí se můžete podívat zde.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Zachy - Show Jana Krause

reklama