Youtuber Zachy brutálně setřel Jana Krause. Stal se za to terčem drsné kritiky!

Známý malý youtuber se objevil v Show Jana Krause. A sklidil za to pořádnou kritiku.

Třináctiletý Zachy patří mezi naše vůbec nejmladší youtubery, jenž navíc pro kluka nezvykle natáčí videa o módě. Jeho internetová sláva ovšem stále stoupá a nemohl si ho nevšimnout také sám Jan Kraus, který si ho pozval na svou červenou sedačku při poslední středeční show. Oblíbený bavič se svými tradičními rýpavými otázkami snažil Zachyho nachytat na švestkách, když chtěl po youtuberovi zhodnocení svého šatníku.

Zachy si ale nenechal nic líbit a sám slavnému moderátorovi vracel neměně vtipnými poznámkami, jež Krause téměř vyvedly z míry. Jenže i přes sympatický výkon řada diváků bohužel nešetří na Zachyho adresu kritikou a na Facebooku pořadu se do něj velmi ostře pouštějí. Naznačují, že dítě jeho věku by si mělo spíše hrát venku, a drsně útočí také na jeho vzhled, kdy ho například označují za malého transsexuála! Kritice ovšem neušel také sám Kraus, který si má podle nich vybírat lepší hosty.

Zachyho účast v Show Jana Krause zkrátka způsobila pořádnou kontroverzi. Za nás si ale oba zúčastnění zaslouží velký palec nahoru.

Na video se Zachym ze zákulisí se můžete podívat zde.

Sdílejte článek

Přečtěte si také