Virály

12. května 2021 16:02

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Známý youtuber téměř zemřel poté, co se snažil střílet ze sniperky! Co hrozného se mu stalo?

Muž mohl ve videu snadno přijít o život, nakonec došlo jen k vážnému zranění.

Americký outuber natáčí na svém kanále Kentucky Ballistics videa o střelných zbraních, není proto divu, že je běžné, když na videích střílí. Věnuje se zbraním od teoretické části až po tu praktickou. Když však točil jedno ze svých běžných odpolední, kdy testoval sniperku, mimořádně silnou pušku s velkými projektily, tak málem zaznamenal vlastní smrt. Puška mu totiž při vystřelení bez předchozích varovných znamení explodovala v ruce – a to poté, co z ní už několikrát vystřelil. Youtuber s víc než dvěma miliony odběrateli tak málem zemřel.

Šlo o zbraň s názvem Serbu RN-50, která byla vyrobena ve spolupráci s youtuberem Royalem Nonesuchem. Ten se také zabývá střelnými zbraněmi. Exploze zasáhla zejména jeho ruku, ale kousky zbraně mu vystřelily také do obličeje. I když tvrdí, že se zbraní neměl předtím žádné problémy, tak se komplikace stala při poslední střele – prý kromě toho, že byla puška příliš teplá, neregistroval žádnou změnu.

Po explozi spadl ze židle na zem, nakonec skončil pro vážná zranění v nemocnici. Kus kovu mu pronikl přes krk a roztrhl žílu, jedna kovová část mu také poranila pravou část plic, která se pak naplnila krví. Zlomily se mu při tom také kosti v ruce a nos. Po výbuchu navíc okamžitě oslepl na pravé oko, které už mu nikdo nevrátí. Momentálně se zotavuje a natočil video, kde vysvětlil průběh své nehody.


Přečtěte si také