návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

YouTube chystá radikální omezení! Na která videa a youtubery už se zde nikdy nepodíváte?

Hodně videí, která se objevují v doporučených, jsou na hranici pravidel, přiznalo YouTube v nejnovějším prohlášení. Konspirační videa teď budou redukovat. Co to znamená?
Vydáno: 28.01.2019
PewDiePie končí? 2
PewDiePie končí? 2 Autor: youtube.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vzhledem ke stížnostem na to, jaká videa se objevují v doporučených, YouTube, vlastněný společností Google, slíbil, že je bude banovat. Videa, která budou na hranici s pokyny pravidel pro komunitu, budou vyloučena. „Snažíme se redukovat obsah, který je na hranici a který dezinformuje uživatele škodlivým způsobem – jako jsou třeba zázračné léky na nemoc, prohlášení, že naše země je plochá nebo falešné tvrzení o historických událostech jako je 11. září 2001,“ uvedlo YouTube.

Podle YouTube tohle opatření ovlivní méně než 1 procento videí, stejně ale ovlivní miliony klipů. „Myslíme si, že tato změna napraví rovnováhu mezi udržováním platformy pro svobodu projevu a dodržováním naší odpovědnosti vůči uživatelům,“ dodalo YT. Opatření ovlivní doporučovaná videa, ne to, která videa budou na platformě k dispozici. Prozatím se to bude týkat jenom videí ve Spojených státech. Postupně to ale chtějí rozšířit i do dalších zemí.

Youtuberku znásilnili ve hře GTA V 2

VIDEO: Youtuberka se složila poté, co ji během streamu GTA V ve hře znásilnili! Taky byste brečeli?

Kanál Machinima skončil 2

Jeden z největších světových youtuberských kanálů skončil!? Proč byla najednou smazána všechna jeho videa?

Článek je zařazen v: YouTube , konspirace , doporučená videa , konec , zákaz , omezení , regulace , konspirační teorie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama