Zamilovaná holka poslala klukovi po první schůzce 160 tisíc esemesek. Ve vězení ale nakonec skončila kvůli této šílené věci

Tohle by nechtěl zažít asi žádný chlap. Pozve holku na rande, mají vydařenou schůzku. Pak odejde domů... A v tom ho začne jeho vyvolená přímo bombardovat.

Mohlo to začít jako dokonalý vztah. To se ale bohužel nestalo, protože když Jacqueline Ades (31) z Arizony potkala muže snů, odstartovala peklo. Poznala ho přes jednu z mobilních aplikací a pak si dali rande. Jenomže týpkovi se asi moc nezalíbila, a tak další schůzky odmítl. Na to má právo snad každý. Ale Jacqueline se s tím odmítla smířit a v následujících 10 měsících poslala ubohému muži na 159 tisíc esemesek!

Samotná žena si prý myslela, že poslala maximálně 65 tisíc. Trochu se spletla. I to by ale napadenému muži bohatě stačilo. Nešťastník zavolal policii poprvé tehdy, když uviděl auto jeho stalkerky zaparkované před svým domem. A nahlásil to znova po pár měsících, kdy se situace opakovala. Zatčena byla až poté, co ji našli, jak se koupe v mužově vaně. Zdá se vám to děsivé? Pak vězte, že policisté našli na sedadle jejího auta obrovský nůž.

Na svojí obhajobu řekla pak jen to, že si nejspíš vytvořila nějaký scénář uvnitř svojí hlavy. Jedna z esemesek obsahovala například: „Co asi udělám s tvojí krví? Chci se v ní koupat. Nepokoušej se mě opouštět… Nebo tě zabiju.“ Uff.

Sdílejte článek

Přečtěte si také