Virály

17. února 2023 14:45

redakce Prima Lajk

Zápasník z fackovací ligy byl jako první vyloučen z organizace. Za jakou blbost byl vyloučen?

Zápasník z nové fackovací ligy byl vyloučen za bizarní prohřešek.

Ne, že by kolem nové fackovací soutěže Power Slap šéfa UFC Dana Whitea bylo málo kontroverze – od šílených zranění a zdravotních dopadů na soutěžící až po bojkot médií i fanoušků. Teď navíc musela organizace řešit i první případ vyloučení.

K tomu došlo u Jona Kennedyho, zápasníka, který byl komisí suspendován na 9 měsíců za pozitivní test na kokain. Kromě vyloučení jej čeká i malá pokuta. Kennedy na svou obranu nic neřekl, což je o to smutnější, jelikož každý s půlkou mozku ví, že při sportech, kde probíhají pravidelné testy na doping, se něco takového jako kokain jednoduše neutají.

Na druhou stranu soutěž jako taková o nic moc nepřijde. Kennedy, který si v organizaci vytvořil přezdívku „Slap Daddy“ má na kontě dvě výhry a dvě prohry. Každopádně sportovní komisaři se v budoucnu budou zabývat i soutěží jako takovou, která podle mnohých potřebuje více regulací a pravidel, protože v současné době je zkrátka zbytečně nebezpečná.

Sdílejte článek
Štítky kokain vyloučení sportovní soutěž Ultimate Fighting Championship Dan White drogy fackovaná Power Slap Jon Kennedy

Přečtěte si také