Virály

14. dubna 2022 13:38

redakce Prima Lajk

Žena dala kopačky příteli kvůli jeho matce. Co jí proboha udělala?

Rodinná dovolená se proměnila v úplný horor.

První setkání s partnerovými rodiči je vždycky dost stresující. O to víc, když s celou rodinou máte jet na společnou dovolenou, přičemž máte pocit, že vás přítelova maminka moc nemusí. Právě do takovéto nepříjemné situace se dostala jedna nejmenovaná žena, pro kterou celý výlet, který navíc platila potenciální tchyně, skončil dost nešťastně.

„Becky, matka přítele, mě z nějakého důvodu nemá ráda a vždycky si dělala legraci z mojí práce. Živím se jako ošetřovatelka,“ začala žena vyprávět příběh na Redditu s tím, že ji přítelova rodina pozvala s celou rodinou na jarní prázdniny do Caba. „Když jsme dorazili na letiště, jeho maminka koupila všem letenku do první třídy – teda všem, kromě mě. Takže všichni si vybavili expresní odbavení, zatímco já jsem potupně stála mimo a jenom jsem nevěřícně brečela,“ svěřila se žena na internetu.

„Byla jsem tak naštvaná, jak se mnou jeho matka zachází, zatímco přítel se mě ani jednou nezastal,“ napsala svou frustraci s tím, že ještě na letišti se se svým partnerem okamžitě rozešla a jeho matce dala jasně najevo, co si o ní myslí. „Řekla jsem jí, jaká to je svině,“. Lidé, kteří komentovali příspěvek anonymní ženy, se jednohlasně shodli na tom, že potenciální tchyně byla opravdu noční můra a žena udělala dobře, že celou jeho rodinu pustila včas k vodě.


Přečtěte si také