Virály

24. ledna 2022 12:37

redakce Prima Lajk

Žena darovala svému příteli ledvinu. Ten jí dal poté brutální kopačky. Proč to udělal?

Žena zachránila svému příteli život, když mu darovala ledvinu. Ten se jí odvděčil drsným rozchodem.

Jak může být někdo nevděčný, se na vlastní kůži přesvědčila třicetiletá Američanka Colleen Le. Všechno to začalo před několika lety, kdy žena chodila se svým tehdejším přítelem, který měl zdravotní problémy a nutně potřeboval transplantaci ledviny. Colleen svého partnera milovala, a tak se nabídla, že bude oním dárcem.

Operace proběhla v pořádku a dvojice se zotavovala velmi dobře. Po sedmi měsících odjel přítel na kamarádovu rozlučku se svobodou do Las Vegas a Colleen ani ve snu nenapadlo, že by se měla něčeho obávat. Vždyť jsem udělala pro svého přítele něco neskutečného, říkala si v duchu.

Poté, co se však přítel vrátil z několikadenního večírku, své zachránkyni sdělil, že ji podvedl s jinou holkou. „Po mnoha hádkách jsem mu ale nakonec odpustila a dala druhou šanci,“ vzpomínala naivně žena. Jen o tři měsíce později toho však litovala. Milovaný partner se s ní rozešel po telefonu se slovy: „Pokud jsme určeni jeden pro druhého, Bůh nás k sobě přivede zpět,“ podělila se Colleen o bizarní zkušenost se svými fanoušky na TikToku s tím, že si ji bývalý přítel zablokoval na všech sociálních sítích a už se jí nikdy neozval.

@colleeeniie

No regrets though ✌🏼 #fyp #foryou #foryoupage #kidneydonation #relationship

♬ Somebody to love Basstrologe Bootleg - mthekyng

Sdílejte článek

Přečtěte si také