Virály

24. ledna 2022 11:37

redakce Prima Lajk

Týpek odhalil, proč mu seriál Sex ve městě zničil milostný život. Chlapi, souhlasíte s ním?

Kultovní seriál Sex ve městě zničil Australanovi sexuální život.

Už jako děti nás rodiče upozorňovali, abychom nedělali to, co uvidíme v televizi. Mladému Australanovi to však očividně nevštěpovali do paměti pořádně, protože po zhlédnutí jednoho dílu Sexu ve městě se rozhodl po razantní změnu, která mu prý navždy zničila sexuální život.

Konkrétně si stěžoval na díl „Staří psi, nové penisy“ ze druhé série, v němž Charlotte řeší neobřezaný penis svého přítele, který podle ní není esteticky přijatelný. „Seděl jsem a díval se, jak se ty ženy smály mužům a jejich neobřezaným penisům,“ napsal na sociální síť zděšený Australan, který kvůli tomuto dílu dobrovolně podstoupil obřízku, aby jeho penis vypadal „normálně“. „V té době už jsem byl sexuálně aktivní a žádná žena si nikdy nestěžovala. Nějak jsem ale sám sebe přesvědčil, že byly jen zdvořilé,“ podělil se o své myšlenky muž.

Rekonvalescence po operaci byla prý drsná, ale natěšenost na nový a lepší penis byla silnější. Jeho první pocity lítosti se však dostavily hned po prvním pokusu o masturbaci. „Najednou to bylo úplně jiné než předtím, a ne v dobrém slova smyslu,“ postěžoval si Australan, který podstoupil obřízku jen kvůli tomu, co řekly postavy v seriálu o neobřezaných mužích. „Doslova jsem se nechal zmrzačit kvůli tomu seriálu. Teď vím, že to byla blbost,“ vyčítá si muž. My jen doufáme, že už radši nebude napodobovat nic, co v televizi uvidí. Jak by totiž chudák dopadl, kdyby se díval třeba na Jackass?

Sdílejte článek
Štítky zahraničí seriál televize obřízka penis Sex ve městě neobřezaný penis

Přečtěte si také