Alexander Crowley s přítelkyní
Autor: tiktok.com/@alexander.crowley13_ Alexander Crowley s přítelkyní

VIDEO: Velký věkový rozdíl zamilovanému páru nevadí. Lásku jim ale nikdo nepřeje

Tamara F. . Publikováno: 22.01.2022
Velký věkový rozdíl mezi partnery už dnes není ničím zvláštním. Přesto se ale najdou tací, kteří se nad tím dokážou pozastavit.

reklama

Dvaadvacetiletý tiktoker Alexander Crowley se seznámil se svou sedmačtyřicetiletou přítelkyní na on-line seznamce pro lidi, kteří hledají o hodně starší nebo mladší partnery. Svůj vztah influencer často zveřejňuje na sociálních sítích, a tak je jasné, že si hodně lidí neodpustí nejapné poznámky. „Lidé nechápou náš velký věkový rozdíl a říkají, že se brzy rozejdeme,“ řekl Alexandr, který si z hejtrů ale těžkou hlavu nedělá.

S přítelkyní, která je o pětadvacet let starší, než je on, oslavili roční výročí a nikdy prý nebyli tak šťastní „Lidé se mě pořád ptají, jaké jsou výhody randění s mladším klukem,“ nechala se slyšet partnerka, jejíž jméno nebylo dosud zveřejněno. „A já si říkám: Je to paráda, když mu projedu rukou vlasy nebo když není unavený, jen co vyjde schody,“ žertovala. Mnoho lidí však jejich lásku nechápe.

„Vůbec nevím, o co jí v tom vztahu jde. Ta žena by se měla cítit hrozně, když dvacetiletého kluka připravuje o nejlepší roky života,“ pozastavoval se nad jejich vztahem v komentářích jeden z uživatelů. „Mladý kluk nejspíš potřebuje mámu,“ konstatoval druhý.

 

Ilustrační foto

Týpek se zamiloval do robotky, se kterou už plánuje svatbu. Kolik peněz ho vyvolená stála?

Ilustrační foto

Žena chodí každý den do metra z tohoto smutného důvodu. Když vás nerozpláče tohle, tak už nic!

reklama