Virály

8. února 2021 10:25

sarka.turcekova@gmail.com

Žena, která nevěří na koronavirus, má zakázaný vstup do nemocnice! Čím se snažila lidi ovlivňovat?

Žena, která nevěří na koronavirus, vyfotila v nemocnici prázdné postele. Teď má zakázaný vstup do nemocnic s výjimkou výjimečných případů.

Hannah Dean z Farehamu v Hampshire má nyní povoleno jít do nemocnice pouze v případě nouze. Je to kvůli jejímu zběsilému sdílení fotografií z nemocnic. Žena vyfotila "prázdné" postele s tím, že pandemie je jen součástí vládního krytí. Momentálně může do nemocnic už jen v případech, kdy by byla opatrovnicí nebo by byla závislá na ošetřovaném pacientovi. Či na základě objednaného termínu. Pokud by zákaz porušila, mohla by být tato 30letá konspirační teoretička zatčena. Navíc jí hrozí pokuta 2500 liber – v přepočtu asi 73 tisíc korun. Uskutečnila několik svých návštěv nemocnic St Richard's Hospital, Chichester a Southampton General Hospital.

Její poslední kaskadérské kousky se odehrály v nemocnici královny Alexandry v Portsmouthu, odkud zveřejnila záběry na svých sociálních médiích a tvrdila, že to bylo "nejtišší místo, které kdy viděla", za což dostala pokutu 200 liber (v přepočtu asi 5800 korun). Policie z Hampshiru a Sussexu proto Deana vyšetřovala a nyní zavedla zákaz, který jí má zabránit v pokračování v narušování péče. A také v šíření konspiračních teorií. To by mělo ženu od podobných akcí odradit. Říci, že koronavirus je jednak lež, jednak to ponižuje práci, kterou zdravotníci každý den odvádějí při pomoci pacientům i vůči rizikům, která podstupují. Minulý měsíc policie zatkla jiného konspiračního teoretika koronaviru, který vnikl do nemocnice, aby se pokoušel odpojit vážně nemocného pacienta. Ten by však po odpojení pravděpodobně zemřel.

Sdílejte článek

Přečtěte si také