Virály

20. dubna 2021 06:18

sarka.turcekova@gmail.com

Žena, která porušila karanténu, se vymluvila na tuhle vtipnou věc! Napadlo by vás to?

Když policisté ženu kontrolovali, tak zjistili, že ve skutečnosti jela na obhlídku chlapů, se kterými by se mohla seznámit.

Zdá se, že tahle žena má opravdu dobrý smysl pro humor. Louise Whelan je 29letou ženou z Rankin Street ve Wallasey, která se z dlouhé chvíle rozhodla opustit domov, i když by správně měla být doma. Zastavili ji na Tollemarche Road ve městě Birkenhead. Napřed policistům tvrdila, že vysazovala svou neteř a byla také v obchodech. Skutečnost však nakonec byla jiná. Její svědek však potvrdil, že mu řekla úplně jinou historku. Ze soudních dokumentů tak nyní vyplývá, že byla ve skutečnosti v Liverpoolu na obhlídce vhodného protějšku k seznámení. I když to vypadá bizarně, žena opravdu jezdila autem ulicemi a snažila se nějaké muže najít.

Soud ji nakonec uznal vinou na základě výpovědi svědka, a žena tak za to, že opustila své bydliště během uzamčení bez rozumného důvodu, dostala pokutu ve výši 254,14 eur (v přepočtu asi 6 tisíc korun). Začátkem letošního roku dostala jiná žena pokutu po porušení pravidel karantény tím, že cestovala až 100 mil, aby si mohla pochutnat na meníčku od McDonald's. Dalším případem porušení izolace bylo například to, když policie v Severním Yorkshire udělila řidičce pokutu poté, co zjistila, že jede až z Lincolnshire, aby se setkala se svou sestrou ve Scarborough.

Sdílejte článek
Štítky McDonald's karanténa izolace Liverpool Lincolnshire Scarborough Wallasey porušení izolace Severní Yorkshire Birkenhead

Přečtěte si také