Virály

17. června 2022 11:37

redakce Prima Lajk

Žena měla ve svých 23 letech 23 zaměstnání. Jak moc se každá práce lišila?

Tohle snad musí být nějaký nový rekord. Mladá žena vystřídala neskutečný počet zaměstnání.

Třiadvacetiletá Anastasia Cecchetto z Londýna ve svém životě tedy nezahálela. Když se totiž rozhodovala, čím by chtěla být, nejspíš jí přišla na mozek všelijaká zaměstnání, a tak si řekla, proč je nevyzkoušet rovnou všechna? Doposud tak vystřídala neuvěřitelných třiadvacet pracovních pozic a pokaždé v úplně jiném oboru.

„Na začátku jsem byla pekařka, to bylo dost náročné,“ svěřila se Anastasia deníku Mirror. „Bylo mi 16 a neměla jsem žádné zkušenosti,“ řekla s tím, že jako pekařka byla ale příšerná. Její seznam zaměstnání čítá pozice typu překladatelka, osobní trenérka, herečka, baristka, servírka či prodavačka zmrzliny. „V každé práci jsem se toho tolik naučila,“ dodala mladá Londýňanka, která věří, že všestrannost se stala její největší předností.

Nyní je spokojená, že se konečně našla v tom, co ji skutečně baví a u čeho patrně nějakou chvíli vydrží. Začala pracovat sama pro sebe a vytvořila firmu Ace Influencers, která se snaží propojit influencery na sociálních sítích s velkými značkami. Jako podnikatelce se jí daří velmi dobře a věří, že je to tím, čím vším si doposud prošla.

Sdílejte článek
Štítky Londýn práce zaměstnání pracovní poměr životopis Daily Mirror různá zaměstnání

Přečtěte si také