Virály

27. dubna 2021 11:22

sarka.turcekova@gmail.com

Žena musela prodat dům svých snů, protože viděla v oknech sousedy, jak se sprchují! Opravdu to nemělo jiné řešení?

Majitelka byla nucená prodat dům, v kterém chtěla pokojně relaxovat, kvůli sousedům. Vadilo jim totiž, že jim vidí do oken při sprchování.

Těžko říct, jestli to byla spíš jejich paranoia nebo jestli to neuměli jinak vyřešit. Každopádně sousedům Pauline Boyd vadilo, že jim ze svého pozemku vidí do koupelny, kde by mohla spatřit jejich nahé siluety. Pauline koupila dům ve Skotsku před třemi a půl lety, aby měla spolu se svým partnerem nějaké místo, odkud mohli navštěvovat rodinu a užít si venkovský život. Bylo to pro ně zkrátka úžasné místo na relaxaci a odpočinek. Zanedlouho po koupi domu se však objevil jeden háček. Poblíž jejího domu totiž byl postavený další dům včetně garáže, který směřoval přímo do její kuchyně a obýváku. Navíc nedostala ani žádný dopis, který by ji přesně seznámil s tím, jak bude dům sousedů stát.

Stalo se to, že se majitel rozhodl kousek pozemku poblíž jejího domu prodat, a proto si tam někdo dům postavil. Vedle domu přibyla také garáž, která směřuje do jídelny jejího domu. Horší situace však nastala s koupelnou nového domu sousedů. Ukázalo se totiž, že při večeři má pár krásný výhled na sprchový kout, kde se sousedé umývají. Nejde sice o úplnou nahotu, jdou však vidět jejich matné siluety, a to i v případě, kdy jsou okna zamrzlá. Žena se svým partnerem se rozhodli vyřešit situaci tak, že začali zatahovat žaluzie, ale to je pro ně nepříjemné, protože jim zase dovnitř nejde světlo. K chybě prý došlo během plánování samotné stavby, kdy je zapomněli úředníci upozornit, jak bude stavba vypadat – jinými slovy dopis, který měl dorazit, jim nedorazil.

To však nakonec majitelku domu rozčílilo a rozhodla se dům znova prodat, protože kdyby to prý věděla, nechala by například postavit vyšší oplocení nebo situaci jinak vyřešila. Zájemce se ještě zatím nenašel.


Přečtěte si také