Virály

27. října 2020 18:38

sarka.turcekova@gmail.com

Žena odnesla staré oblečení do charity, ještě ten večer ale chtěla balíček zpátky! Co hrozného tam zapomněla?

Každý někdy provádí velký úklid. Tahle žena při něm vytřídila neuvěřitelné množství věcí. Proto se rozhodla dát oblečení na charitu.

Bohužel si ale zapomněla zkontrolovat, co všechno tam odnesla. Prováděla doma totiž velký úklid a procházela staré hračky, dětské oblečení, ale i kuchyňské zásuvky, skříně a noční stolky. V šuplících u postele byly nějaké osobní věci včetně erotických hraček a "velmi emotivních šperků". Ty odložila stranou do tašky, zatímco procházela zbytky starého manželova majetku, a ponechala si také několik šatů, které dala do tašky. Ty si chtěla nechat. Protože věcí, které chtěla vytřídit a odnést pryč, bylo strašně moc, tak popadla všechny tašky a odnesla je na charitu. Jenomže když je tam zanesla, uvědomila si doma, že se jí podařilo jim věnovat také tašku s jejími osobními věcmi.

Aby toho nebylo málo, tašky věnovala dvěma velmi milým starým lidem. A pak jí došlo, co jim to tam vlastně předala. V tu chvíli se cítila neuvěřitelně trapně a raději by jim to tam všechno nechala. Popisovala na sociálních sítích, jak neuvěřitelně trapně se cítila, o to víc, že to musela vysvětlit svému manželovi. Bylo jí strašně trapně a raději by se tašky vzdala, než aby se vrátila zpátky "na místo činu", nicméně chtěla zpět svoje šperky, které pro ni měly speciální význam. Pak musela hodně trapně vysvětlovat, že jí jde právě o tašku s erotickými hračkami. Pak jí pustili do zadní části obchodu prohlédnout tašky, ale taška s jejími osobními věcmi nikde nebyla.

Nakonec se omluvila za nepříjemnost poté, co si udělala výlet pro nic za nic. Pracovnice jí odpověděla, že jí bude kontaktovat, pokud "najde její vibrátory". Její příšerný příběh přinesl desítky lajků a komentářů s tím, že se jím neuvěřitelně pobavili.


Přečtěte si také