Virály

5. října 2020 20:05

sarka.turcekova@gmail.com

Žena oslepla na jedno oko, protože jí do něj káplo lepidlo na řasy! Po tomhle si je už nikdy nenalepíte

Žena oslepla na jedno oko jen kvůli tomu, že chtěla mít dlouhé řasy. Lepidlo jí ukáplo do oka a od té doby na něj nevidí.

41letá žena, která nechtěla být blíže jmenována, jen toužila po krásných dlouhých řasách tak jako miliony žen po celém světě. Jenže na to doplatila. Navštívila salon Porto Velho v hlavním městě brazilského státu Rondonia. Tam jí měli nasadit umělé řasy. Jenže namísto toho zůstala se zjizvenou tváří a slepá na jedno oko. Na pravé oko nyní nevidí vůbec a levým okem vidí jen omezeně. Žena kvůli proceduře také informovala zdravotní úřady a policii.

Když kosmetická procedura skončila, tak šla žena domů, jenže cítila bolest v očích. Myslela si, že to přejde. Když ale bolest neustupovala, rozhodla se vyhledat pohotovost. Tam jí doktor sdělil, že kdyby z kosmetického ošetření okamžitě odešla, tak by se mohla vyhnout škodám, které byly způsobeny. Žena totiž cítila bolest už v průběhu procedury, kdy se zřejmě do oka dostalo lepidlo, jenže na to personál v kosmetickém salonu nijak nezareagoval, ani jí neposkytl žádnou pomoc.

Celá situace se tak zřejmě dostane k soudu. Momentálně není jasné, zda jsou škody na očích trvalé, či ne.

Sdílejte článek

Přečtěte si také