Virály

1. září 2022 12:04

redakce Prima Lajk

Žena po 6 letech randění s přítelem zjistila, že je to její bratr! Neuvěříte, jak na to přišla

Noční vztahová můra se stala pro jeden pár skutečností.

Příběh jako z amerického tragikomického filmu se stal jedné nejmenované ženě, která se o něj podělila v diskusním fóru Reddit. „Právě jsem zjistila, že už šest let chodím se svým biologickým bratrem,“ napsala třicetiletá žena bez okolků do vlákna. Říkáte si teď, jak se to proboha mohlo stát? Úplně jednoduše.

Jako děti byli totiž ona i partner adoptováni náhradními rodinami, o čemž se však oba dozvěděli až později. „Oba jsme se dozvěděli, že jsme adoptovaní, až na střední škole a oba jsme měli štěstí a měli dobré rodiny. Nebyli jsme předáváni z děcáku do děcáku,“ napsala třicetiletá žena s tím, že právě téma adopce je s partnerem/bratrem zpočátku svedla dohromady.

Okamžitě si po seznámení padli do noty a měli pocit, jako by se znali odjakživa. „Velmi rychle jsme si rozuměli a cítili jsme k sobě okamžitou přitažlivost,“ napsala žena, že to byla prakticky láska na první pohled, která už drží dlouhých šest let.

Po čase však dívka začínala mít čím dál větší nutkání dozvědět se o své minulosti a původu víc, a tak se zúčastnila DNA testu, který ji navždy změnil život. Právě tam se totiž dozvěděla, že její milovaný přítel je ve skutečnosti její biologický bratr. Co je na tom však ještě horší je fakt, že o tom muž nemá zatím ani ponětí.

„Byla jsem nanejvýš ŠOKOVANÁ! Dozvěděla jsem se to před chvílí a zatím jsem to svému příteli neřekla,“ přiznala ve fóru s tím, že i přes to všechno svého partnera miluje a vnímá ho jako lásku svého života. „Máme spolu dům a celý život před sebou. Snad byl ten test jenom vadný,“ napsala s nadějí žena.

Sdílejte článek

Přečtěte si také