Virály

31. srpna 2022 11:38

redakce Prima Lajk

Žena vytváří přívěsky ze spermatu. Dámy, nosily byste tenhle typ perlového náhrdelníku?

Hledáte originální šperky? Možná pro vás máme tip.

Kanadská klenotnice Amanda Booth zřejmě našla velkou díru na trhu. Vytvořila řadu „perlových“ náhrdelníků, které však jen tak v kterémkoli zlatnictví nenajdete. Jedná se totiž o velmi osobní typ šperku vytvořený ze spermatu. Ano, čtete správně. Amanda vytváří repliky perel z lidského semene pro všechny odvážlivce, kteří chtějí světu ukázat, jak oddaní jsou svému partnerovi.

@amandaldbooth

Replying to @bethanycg01 no one has to know 😅❤️

♬ Carrying Your Love - David Morris

Kanaďanka začala vyrábět osobní přívěsky, prstýnky a náhrdelníky poté, co ji na tuto myšlenku přivedla jedna ze sledujících zákaznic, načež si řekla, proč to neuvést na trh i pro ostatní. Šílený módní trend však rozdělil internet na dva tábory, přičemž jedna strana si osobité šperky pochvaluje, zatímco té druhé to přijde nechutné.

„Je hezké si s partnerem připomenout náš sexuální život před narozením dítěte,“ pochvalovala si jedna ze spokojených zákaznic s tím, že spermový náhrdelník miluje i její přítel. Pod video na sociálních sítích se však najdou i negativní komentáře. „Co to s vámi sakra lidi je?!“ pozastavovala se nad bizarním trendem jeden z uživatelů.

Sdílejte článek

Přečtěte si také