Virály

15. února 2022 09:22

redakce Prima Lajk

Žena podstrčila svému příteli smrtelnou dávku projímadla a poté ho okradla. Kolik peněz mu vzala?

Chtíč po penězích ženu dohnal až k vraždě jejího dlouholetého partnera.

Zdraví sedmdesátiletého muže bylo jako na houpačce. Když mu začal chronický silný průjem, okamžitě byl převezen na jednotku intenzivní péče a doktoři si jen těžce lámali hlavu s příčinou. Jakmile se však pacientův stav začal zlepšovat, byl přemístěn na lůžkové oddělení s možností návštěv.

Pravidelně ho tak navštěvovali rodinní příslušníci i jeho šestapadesátiletá přítelkyně. Po čase na lůžkovém oddělení se však mužovo zdraví začalo zase zhoršovat, průjem se vrátil, a tak byl pacient opět převezen na jednotku intenzivní péče. Takhle to šlo pořád dokola – kdykoli mu byli povoleny návštěvy, zdraví se zhoršilo. Po nějakém čase se mužovy problémy se zdravím natolik zkomplikovaly, až na dehydrataci a vyčerpání zemřel.

Pacientovi příbuzní si jen pár hodin po smrti muže všimli, že z jeho účtu zmizelo přes dva miliony korun a po „milované“ partnerce jako by se slehla zem. Rodina okamžitě všechno nahlásila místním úřadům a vyšetřovatelé začali pátrat po nejmenované ženě. Nakonec ji usvědčily schované účtenky za projímadla a násilnice byla obžalována nejen za vraždu svého přítele, ale je také vyšetřována pro podezření ze zpronevěry a podvodu. Zatím není jasné, jak k údajné otravě došlo, ale informace zatím nasvědčují tomu, že žena dávala potají léky na projímání partnerovi do jídla pokaždé, když ho navštívila v nemocnici.


Přečtěte si také