Virály

15. března 2019 16:12

redakce Prima Lajk

Žena postřelila partnera, protože příliš hlasitě chrápal. Proč zvolila tak krutou pomstu?

Tahle žena očividně neměla ráda partnerovo chrápání a nenapadlo ji jiné řešení, než ho za to rovnou zastřelit. To se jí naštěstí nepovedlo.

Pokud žijete s partnerem, který v noci chrápe, určitě víte, jaké utrpení je sdílet s ním lože. Jen těžko si ale nejspíš dokážete představit takové zoufalství, aby vás dohnalo k jeho vraždě (i když se vám možná často může zdát, že k tomu nemáte daleko). A přece takové případy existují. Ten poslední se stal dokonce nedávno. 47letá Lorie Morinová z Floridy byla totiž obviněna z pokusu o vraždu a napadení se zbraní. Střelba údajně byla zaznamenána v domě, kde žena bydlela se svým přítelem. Oba zpočátku tvrdili policii, že šlo o náhodu. Po dalším vyšetřování však policisté zjistili, že se Lorie pokusila zabít svého partnera, protože příliš hlasitě chrápal.

Ve zprávě, kterou vydal tamní úřad šerifa, vyšetřovatelé uvedli, že oba dva partneři pili alkohol před hádkou o mužově chrápání i během ní. Spor pak údajně vyvrcholil tím, že opilá Lorie popadla brokovnici a vystřelila z ní na svého partnera. Ten byl převezen do místní nemocnice a nyní je ve stabilizovaném stavu. Z tohoto případu lze vyvodit dva závěry: pokud vám partnerovo chrápání skutečně vadí, zkuste ho přimět třeba k operaci, a pokud odmítne, rozhodně tento problém příště nikdy nevytahujte, když jste opilí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také