Virály

3. ledna 2021 03:43

sarka.turcekova@gmail.com

Žena předpovídá budoucnost tímhle šíleným způsobem! Jaký bude podle ní rok 2021?

Žena, která tvrdí, že je schopna vidět budoucnost pomocí chřestu, má předpovědi pro rok 2021.

65letá žena jménem Jemima Packington si získala přezdívku "Mystic Veg" (něco jako mystická zelenina), protože namísto obvyklých tarotových karet nebo křišťálové koule předpovídá budoucnost z obyčejného chřestu. V minulosti už správně předpověděla brexit, odchod Harryho a Meghan z Velké Británie a povodně v Anglii. Když mluvila o svém neobvyklém talentu, řekla, že dokáže interpretovat vzorce, které chřest zanechal. Když chřest hodí, vytvoří to vzory, z kterých čte. Žena už má nyní předpovědi pro nadcházející rok včetně toho, co se stane po ukončení pandemie koronaviru.

Prohlásila, že i když dopad koronaviru bude stále po celém světě pociťovaný, vakcíny přinesou návrat k normálnímu životu zhruba v červnu roku 2021. Nebude to však ještě dle ní úplně návrat k tomu, jak to bylo před pandemií, takže můžeme očekávat jistá omezení. Říká také, že lidé se stanou v důsledku panemie "laskavějšími a tolerantnějšími". Vědkyně však také varovala, že pro britskou královskou rodinu to nebude tak růžové. Předpověděla nejméně dva rozvody a panovníkům také špatné zdraví. A to ve všech věkových skupinách. Také předpovídá, že se Harry v březnu vrátí do Velké Británie sám, a že královna bude mít v červnu velké oznámení.

Jemima také řekla, že bývalý prezident Donald Trump bude kvůli jeho otřesnému řešení situace v USA popřen členy GOP. Jako prezident však už nebude nadále kandidovat a jeho budoucnost je nejistá. Rovněž vyloučila druhé skotské referendum o nezávislosti. Dále předpovídá, že rok 2021 bude rokem, kdy přestana široká veřejnost chválit a opěvovat celebrity a vlivné osoby, a namísto toho bude věnovat pozornost těm skutečným hrdinům. Říká, že velké platy sportovních hvězd a posedlost celebritami se stanou věcí minulosti. Znovu se prý objeví éra poloprofesionálních sportovců se zaměřením na skutečné hrdiny.

Sdílejte článek
Štítky Velká Británie Anglie Trump princ Harry politika chřest USA koronavirus Donald Trump vědkyně 2021 PANDEMIE předpověď na rok 2021 Britská královská rodina pandemie covidu-19 Brexit

Přečtěte si také