návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

Žena psala zprávy svému mrtvému tátovi a dostala odpověď! Co překvapivého jí přišlo?

Příběh pomalu jako z hororu. Mladá žena, které zemřel tatínek, mu pravidelně psala na Facebooku a vypořádávala se tak se svým smutkem. Jednou jí ale odepsal.
Vydáno: 27.10.2019
Ilustrační foto
Autor: Pixabay Ilustrační foto

Když ztratíme blízkou osobu, často na ni nemůžeme jen tak zapomenout. Mladá žena Chastity Patterson psala svému otci na Facebook každý den po jeho smrti, aby se tak mohla s jeho smrtí pomalu vyrovnat. Nedávno ale došlo k něčemu, co ji vyvedlo z míry. Na její zprávy dostala odpověď! Když napsala otci k výročí jeho smrti, odpověděl jí muž jménem Brad. Nebyl to sice její otec, kterému si celou dobu myslela, že psala, ale neznámý člověk, který celou tu dobu její zprávy četl.

Napsal jí dojemný vzkaz, který začal slovy „Ahoj zlatíčko, nejsem sice tvůj otec, celou dobu ale dostávám všechny tvé zprávy, a to poslední čtyři roky. Řekl jí, že její každodenní aktualizace ho držely při životě, protože shodou okolností přišel o dceru, která zemřela v srpnu v roce 2014. Napsal, že je jí líto, že o otce přišla, ale že jí naslouchal v průběhu let, sledoval, jak roste a čím prochází. Celé ty roky chtěl odepsat zpět, ale nechtěl zlomit mladé ženě srdce tím, že si uvědomí, že celou tu dobu nepíše svému otci.

„Jsi však mimořádná žena a přál bych si, aby se bývala moje dcera stala ženou, jako jsi ty. Děkuji za tvé každodenní aktualizace, připomínáš mi, že Bůh existuje a nebyla to jeho chyba, že je moje holčička pryč,“ uzavřel Brad s tím, že se těší na další detaily z jejího života.  

Greta Thunberg

Učitel napsal děsivý komentář o nenáviděné Gretě a hrozí mu vyhazov. Co odporného jí vzkázal?

Článek je zařazen v: psaní mrtvému otci , psaní , Facebook , bizarní případ

reklama