Žena se hádá se seznamkou kvůli selfíčku. Proč jim nevadí fotky v plavkách, ale ve spodním prádle ano?

sis. Publikováno: 30.12.2020
Seznamky jsou oblíbené po celém světě. Ženy se na nich obvykle nakrucují ze všech možných úhlů. Tahle žena ale narazila na problém.

reklama

Žena se kvůli fotce v podprsence hádá se seznamovací aplikací. Zjistila totiž, že zatímco v plavkách pózovat na fotkách může, tak ty stejné fotky ve spodním prádle jsou zakázané. Cali Rockowitz z Los Angeles se se seznamovací aplikací Bumble nejdřív nechtěla hádat, ale nakonec jí to nedalo, protože jí to nepřijde spravedlivé. 31letá žena si chtěla na svůj profil dát sexy fotky, jenomže zjistila, že aplikace zakazuje vkládat uživatelům fotky ve spodním prádle, zatímco v plavkách jim to nevadí. Žena si nahrála i přes tohle pravidlo selfie jen v podprsence, které jí přijde decentní. Aplikace jí ale fotku odstranila.

Zkoušela proto nahrát jinou fotku, na které sice také má spodní prádlo vidět, ale její vlasy zakrývají podprsenku, takže jde o ještě o něco zahalenější fotku. Ale i poté jí fotku smazali. To už se rozhodla napsat na zákaznickou podporu s tím, že jí to přijde nefér, a oni jí napsali, že kromě toho, že by mělo jít o plavky, tak by fotky měly vzniknout venku, a ne v uzavřených prostorách s tím, že pokud je žena uvnitř, vypadá to daleko víc jako spodní prádlo, než když by to stejné nafotila v exteriéru.

Aplikace ještě dodatečně vysvětlila, že takové pravidlo vzniklo po opakovaném nahlašování fotek lidí bez trička, a proto po lidech požadují takové fotky, které jsou v plavkách, a které vznikly venku – třeba v bazénu nebo na pláži, takže je pak přirozené mít v takovém momentě plavky. Cali se ale nevzdala a ještě nahrála svoje selfíčko na sociální sítě s tím, že ji aplikace zklamala, protože se tváří tak, že chce posilovat sebevědomí žen, ale přitom jim vadí i jedna decentní fotka v podprsence, kterou se chtěla prezentovat. Poté, co zveřejnila svoje nářky, doufá, že tohle pravidle seznamka definitivně vymaže. No, nevíme.

S nevěrnou manželkou parádně zatočil.

Muž našel svou manželku v posteli s jiným chlapem. Začal si s nimi dělat tato parádní selfie a stal se hrdinou internetu!

Trapné selfie fotky na internetu 23

GALERIE: 22 lidí, kteří sdíleli svoje selfie na internetu a pak toho hořce litovali. Po tomhle už se na svou fotku vždycky podíváte raději dvakrát

reklama