Extrém

26. dubna 2017 15:54

redakce Prima Lajk

Muž našel svou manželku v posteli s jiným chlapem. Začal si s nimi dělat tato parádní selfie a stal se hrdinou internetu!

Stal se díky ní hrdinou internetu.

Je to situace jak z amerického filmu. Muž přijde nečekaně brzy domů a nachytá svou manželku v posteli s jiným mužem. Až s tím rozdílem, že tentokrát se milenec neutíkal rychle schovat do skříně ani nedostal od manžela pořádnou nakládačku. Když totiž třiadvacetiletý Američan Duston Holloway uviděl ve své posteli po nečekaném příchodu spícího muže, udělal něco naprosto nečekaného.

Místo vzteku se totiž rozhodl neveselou životní situaci vyřešit s humorem a místo přizabíjení milence si začal dvojici fotit. Dokonce si s nimi udělal i několik selfíček. Všechny fotky pak dal ihned na Facebook, a manželku tak před celým světem usvědčil z nevěry. Ke galerii pak přidal ještě parádní reakci v podobě statusu: Když přijdeš domů a najdeš ve své posteli cizího muže s ženou, kterou miluješ. Dobří muži si zaslouží dobré ženy.

Jeho fotky se ihned stali internetovým hitem a lidé po celém světě ho obdivují za to, jak v této těžké životní situaci zareagoval. Duston se přiznal, že nejdříve chtěl z muže vytřískat duši. Poté se ale uklidnil a přišel s mnohem originálnější pomstou. Svou manželku i s jejím milencem tak dokonale zesměšnil a celý internet ho velmi podporuje. Muž později přiznal, že právě díky internetové podpoře a komentářům nyní tuto složitou situaci pořád zvládá. Snad mu tedy dobrá nálada vydrží i nadále.

Sdílejte článek

Přečtěte si také