Dívka si myslela, že mít dvě vagíny je normální
Autor: iStock Dívka si myslela, že mít dvě vagíny je normální

Žena se narodila se dvěma vagínami. Jak dlouho si myslela, že je to naprosto normální?

Tamara F. . Publikováno: 14.10.2021
Australanka vypadá na první pohled jako naprosto normální mladá žena. Ve skutečnosti se ale narodila se vzácnou diagnózou.

reklama

Čtyřiadvacetiletá Tee Barlett z Nového Jižního Walesu z Austrálie vzpomíná na dobu, kdy si uvědomila, že mít dvě vagíny není normální. Když byla žena v pubertě a oslavila své sladké šestnáctiny, zeptala se své matky, do jaké „díry“ si má zavést tampon. Jakmile ale uviděla matčin zaskočený a překvapivý pohled, zjistila, že mít dvě vagíny nejspíš není úplně běžné. Do té chvíle ji to však vůbec nenapadlo.

„Tenkrát jsem s mámou o těchto nepříjemných tématech nemluvila,“ vzpomínala čtyřiadvacetiletá žena. Po prvotním šoku však společně usoudily, že by měla mladá Tee navštívit gynekologa. Ten však ignoroval jakoukoli diagnózu a řekl, že je vše v pořádku. „Cítila jsem se jako totální blázen,“ připustila Tee. Uspokojivé odpovědi našla až u třetího lékaře, který jí diagnostikoval vaginální septum neboli vaginální přepážku.

V praxi to vypadá tak, že uvnitř pochvy se vytvoří dělicí stěna tkáně, která není zvenčí viditelná, ale budí dojem „dvojí vagíny“. „Gynekolog mi vysvětlil, že by to mohlo být problematické při sexu, a proto jsem se rozhodla si přepážku chirurgicky odstranit,“ vysvětlila Tee. O svou zkušenost se podělila na internetu, aby poskytla mladým dívkám informace, které sama v pubertě neměla.

 

V čem nám pomůže orgasmus? 1

ODHALENO: Tohle je důvod, proč byste měli mít každý den orgasmus! Věděli jste, v čem všem vám dokáže pomoci?

Nadia Bokody - zničená vagina 5

GALERIE: Krásce bylo řečeno, aby přestala používat vibrátor. Zničila si s ním totiž VAGINU! Jak se jí to povedlo?

reklama