Virály

3. května 2022 13:58

redakce Prima Lajk

Žena se probudila na svém vlastním pohřbu! Boucháním do rakve chtěla upozornit rodinu

Když se noční můra stane skutečností…

Rosa Isabel Cespedes Callaca z Peru, jejíž věk není známý, byla prohlášena za mrtvou poté, co se stala účastníkem vážné dopravní nehody. Její zdrcení příbuzní jí tak pár dní nato připravili pohřeb, na který se v hojném počtu dostavili. Ve chvíli, kdy však na hřbitově kráčeli s rakví nad hlavou, se zevnitř začaly ozývat divné zvuky.

Když přítomní otevřeli rakev, nemohli uvěřit vlastním očím; uviděli Rosu zcela při vědomí a živou. „Měla otevřené oči a potila se. Okamžitě jsem běžel do své kanceláře a zavolal policii,“ komentoval bizarní situací správce hřbitova. Žena zůstala ve své rakvi až do převozu do nemocnice, kde lékaři skutečně potvrdili, že je živá, i když měla snížené životní funkce.

Bohužel však radost rodiny, že jejich milovaná osoba vstala z mrtvých, netrvala dlouho. Rosa i přes neustálý dohled lékařů v nemocnici zemřela druhý den ráno. Incident byl předán policii a je v plném vyšetřování. Kdo je vinen za to, že byla žena prohlášena za mrtvou, i když zjevně nebyla, se zatím neví.


Přečtěte si také