Pascal Sellick
Autor: profimedia.cz Pascal Sellick

Žena se provdala za svou peřinu. Má s ní ten nejintimnější vztah v životě

TF. Publikováno: 13.01.2023
Žena našla bizarní spřízněnou duši.

reklama

Britská umělkyně Pascal Sellick je důkazem toho, že láska je opravdu slepá. Svou spřízněnou duši totiž třiapadesátiletá žena našla ve své peřině. Jejich vztah byl natolik silný, že si dokonce v roce 2019 řekli před 120 svatebčany své „ano“ v nejromantičtější den v roce – na svatého Valentýna. Aby to však bylo ještě více bizarní, pozvaní hosté přišli v županech, pyžamech a měkkých pantoflích.

„Myslím, že to byla láska na první pohled. Je to ten nejintimnější vztah, jaký jsem kdy měla,“ řekla Sellick v britském televizním pořadu This Morning. Celá akce však byla brána s nadsázkou jako demonstrace toho, že je v pořádku být na svátek zamilovaných sám, doma se svou peřinou.

Většina lidí ale považuje umělkyni za bláznivku, která přišla o rozum. Její dlouholetý přítel John ji však v nekonvenčním nápadu podporuje a celou událost bere jen jako umělecké vyjádření. Jak to tak vypadá, její opravdová spřízněná duše není peřina, ale neuvěřitelně tolerantní a chápavý partner. Řekněme si totiž na rovinu, který chlap by tohle všechno vydržel?

Umělkyně Brocarde

Žena provdaná za ducha zuří. Jak jí paranormální manžel zkazil líbánky?

reklama