Umělkyně Brocarde
Autor: instagram.com/brocarde Umělkyně Brocarde

Žena provdaná za ducha zuří. Jak jí paranormální manžel zkazil líbánky?

TF. Publikováno: 08.12.2022
Britka je zklamaná ze svých líbánek. Její manžel, duch padlého vojáka, jí zkazil zamilovaný pobyt.

reklama

Říká se, že je láska slepá. V případě britské zpěvačky a skladatelky Brocarde je však i naprosto šílená. Osmatřicetiletá umělkyně z Oxfordshireu se totiž zamilovala do ducha padlého vojáka Edwarda, který ji navštívil v jejím domě. Láska na první pohled, jak o ní žena mluví, skončila před nedávnem dokonce svatbou, při níž si bizarní dvojice slíbila u oltáře věrnost až do smrti, což je v případě tohoto páru trochu zavádějící. No, a jak už to podle tradic chodí, po svatbě následují zamilované líbánky.

Britka se provdala za ducha padlého vojáka

Žena se v nejstrašidelnější den v roce provdala za ducha. Jaké komplikace měli na svatbě?

Ty se netradiční pár rozhodl oslavit v přímořském letovisku Barry Island v jižním Walesu, kde plánovala Brocarde strávit romantické chvíle se svým paranormálním novomanželem. Jak se ale ukázalo, její vyvolený Edward měl na romantiku jiný názor a svými hloupými vtípky celý zamilovaný pobyt pokazil.

„Edward si myslel, že je vášnivý a romantický tím, že mě třeba shodil do písku,“ popsala jejich zkažené líbánky zklamaná žena. „Měla jsem ten písek po celém obličeji. Aby to ale nebylo málo, pomazal mi zmrzlinu všude po tváři i vlasech, takže jsem byla celá ulepená. Dokonce mě kvůli tomu napadl i racek,“ postěžovala si Britka s tím, že kvůli manželovu nevyzpytatelnému chování si zamilovaný pobyt vůbec neužila.

Jak se zdá, v jinak bezchybném vztahu se navíc objevil i první manželský problém, čímž byly finance. Brocarde zřejmě nikdo předtím neřekl, že duchové nemají peníze ani platební karty. „Všechnu útratu musím platit já, protože Edward nic nezaplatí. Všude kam jdeme, ho musím zvát. Štve mě to,“ řekla naštvaně žena a stěžovala si, že se jí celé líbánky pěkně prodražily. Že by nakonec jejich podivného vztahu umělkyně přece jen litovala?

Emily Adonna

GALERIE: Sexy modelka si postěžovala, jak jí krása znepříjemňuje život. V čem vidí negativa?

reklama