Virály

1. listopadu 2022 10:04

redakce Prima Lajk

Žena se v nejstrašidelnější den v roce provdala za ducha. Jaké komplikace měli na svatbě?

Britka se zamilovala do ducha padlého vojáka. Nyní si bizarní dvojice slíbila věrnost i u oltáře.

Osmatřicetiletá britská zpěvačka a skladatelka Brocarde z Oxfordshire se se svou životní láskou Edwardem poprvé setkala minulý rok v jejím domě. Nejednalo se však o žádnou vloupačku, protože zmíněný Edward je duch padlého vojáka z viktoriánského období, který ji přišel navštívit. Britka přiznala, že to byla láska na první pohled a už od prvotního setkání jsou nerozlučná a zamilovaná dvojka.

Jejich lásku navíc stvrdili i svatbou, která se konala kdy jindy než o nejstrašidelnějším dni v roce 31. října. Pořádání veselky byl ale tak trochu nadlidský úkol, protože se nejenom nemohli shodnout na datu (Brocarde chtěla letní svatbu, zatímco Edward sluníčko nesnáší), ale problém byl i v tom, že jejich vztah považuje většina církví za rouhání.

Nakonec ale všechno dobře dopadlo a Brocarde si s Edwardem „řekli“ ano v jedné z místních kaplí. Ačkoli chtěla Britka velkou bílou svatbu se svými nejbližšími, nakonec se musela spokojit jen se skromným obřadem. Většina její rodiny a přátel ji totiž v jejím bizarním vztahu nepodporují. Navzdory tomu si ale dvojice prý svůj velký den užila se vším všudy.


Přečtěte si také