Virály

10. prosince 2020 09:56

sarka.turcekova@gmail.com

Žena se soudí se svým přítelem, protože ji ani po 8 letech nepožádal o ruku! Co si od toho slibuje?

Když spolu lidí chodí fakt dlouho, tak většinou žena začne očekávat, že by ji už ten její mohl požádat o ruku. Jenže ne vždycky k tomu bohužel dojde.

Některé ženy se cítí hodně zoufale a ukřivděně, pokud se jejich partner k žádosti o ruku dlouho nemá. A když spolu chodí už opravdu dlouho, bydlí spolu, nebo mají už dokonce děti, tak je situace o to horší. Protože když muž nepožádal svou přítelkyni o ruku doteď, tak proč by se to po příchodu dětí mělo změnit, že? Jak čas plyne, taková partnerka může být víc a víc zklamaná. A právě to je případ Gertrudy, které už došla s jejím partnerem trpělivost. Už spolu totiž mají osmiletý vztah. A přestože jí její přítel slíbil, že si ji určitě nakonec vezme, tak se k tomu ne a ne odhodlat. Jí ale už došla trpělivost, tak se rozhodla podat na svého partnera žalobu. Chtěla tak zjistit, jestli s ním má počítat, nebo ne.

U soudu řekla 28letá žena, že má pocit, že to partner s jejich vztahem nemyslí vážně, a proto ho žaluje. Řekla, že si zaslouží vědět pravdu o jejich společné budoucnosti. Kromě vztahu spolu už totiž mají dítě. Její partner u soudu řekl, že mu prý přítelkyně nevěnovala tolik pozornosti, kolik by si myslel, že si zaslouží, což je důvodem, proč se zatím drží zpátky. Ale protože tito dva nejsou manželé, tak s tím nemohl zambijský soud nic udělat. Soudce rozhodl, že by se měli pokusit oba dva mimosoudně urovnat své požadavky.


Přečtěte si také