Žena se sprchuje jenom jednou za 10 dní! Proč bychom se podle ní neměli mýt tak často?

Mladá žena omezila osobní hygienu na minimum. Na internetu tím vyvolala vášnivou diskusi.

Jak často bychom se měli sprchovat? Každý na to má jiný názor. Podle některých se stačí mýt jednou za dva dny, zatímco jiní, zejména v parných dnech, využívají sprchu i dvakrát denně. Potom je tu ale mladá žena Aydan Jane, která na sociální síti zveřejnila video, v němž přiznala, že se sprchuje maximálně jednou za 10 dní, a to i když je pořádný pařák.

Její přiznání vyvolalo na internetu dost vášnivou diskusi, přičemž někteří sledující ji nazvali „chodícím biohazardem“. Ona se však brání tím, že poté, co omezila časté mytí, tak šetří nejen planetu a svoji peněženku, ale zlepšily se jí i její vlasy. „Moje vlasy se za 10 dní ani trochu neumastily, voním jako deodorant,“ řekla Aydan na svoji obhajobu.

„To, že nejsou mastné ještě neznamená, že nejsou špinavé,“ okomentoval její slova jeden z uživatelů, zatímco druhý ji poprosil, aby se myla častěji alespoň kvůli lidem v jejím okolí, když už ne kvůli sobě. Tato ostrá slova si žena nejspíš vzala k srdci, protože poté skromně přiznala, že mají její sledující nejspíš pravdu.

„Víte co, asi máte pravdu. Možná je sprcha jednou za 10 dní už příliš. Navíc, když v tom budu pokračovat, tak si nejspíš nenajdu přítele. Díky, že jste mě zachránili před osamělým životem,“ zamyslela se nad drsnými slovy fanoušků Aydan.

Sdílejte článek

Přečtěte si také