Virály

23. prosince 2020 11:13

sarka.turcekova@gmail.com

Žena se vydávala za doktorku poté, co jí muž poslal fotku svého penisu! Co mu diagnostikovala?

Když nějaké ženě přijde do zprávy fotka cizího penisu, obvykle tím moc potěšená není, a považuje to za vulgární a nevyžádanou zprávu. Tahle žena se rozhodla pomstít.

Každopádně se nejedná o žádnou formu zvrhlé perverze, jak byste mohli předpokládat. 42letá Becky měla už nevyžádaných fotek penisů akorát tak dost. Od té doby, co se připojila na Twitter, obdržela prý přibližně 50 explicitních a nevyžádaných obrázků od mužů a rozhodla se jednat, až když jí byl poslán takový obrázek, z kterého se jí udělalo špatně. A proto se rozhodla dát muži malou lekci, a dát mu tak ochutnat jeho vlastní medicínu. Rozhodla se tedy předstírat, že je doktorka, a začala fotku jeho penisu detailně rozebírat – z odborného pohledu. Upozornila ho na to, že má nějak moc nažloutlé pubické ochlupení, sdílela své obavy ohledně jeho hmotnosti a poukázala na to, že by mohl mít nějaký problém.

Poté mu řekla, že jeho mužství může nakonec „zčernat a uschnout“, než mu ona sama stihne poslat "předpis", který mu nařídí, aby přestal posílat vulgární obrázky nic netušícím ženám na internetu. Dobrá rada pro všechny muže. Také ho nahlásila na Twitteru a popřála mu hezké Vánoce. Becky vysvětlila, že nechápe, o co mužům jde, a proč mají pocit, že musí ostatním ženám všechno ukazovat. Prohlásila, že když se baví s některými muži a napíše něco zábavného, tak ji hned zablokují. V takovém případě je prostě smaže. Ale tenhle chlápek podle ní vůbec nerozuměl tomu, co mu napsala. "Myslím, že si myslel, že jsem skutečně doktorka. To mě pobavilo," řekla s vysvětlením, že ženy o takové fotografie nestojí.


Přečtěte si také