Virály

4. února 2022 09:39

redakce Prima Lajk

Žena sepsala petici proti svátku zamilovaných. Co jí na Valentýnu vadí?

Žena sabotuje slavení svátku zamilovaných.

Oslava zamilovanosti a svátku lásky se kvapem blíží, a tak páry, které se ještě před pár dny hádaly, narychlo kupují čokoládová srdce, květinářství berou útokem a vyznávají si lásku až za hrob. Ačkoli se ze svátku zamilovaných stala spíš očividná marketingová masáž, mnozí jí podlehnou.

Všichni nezadaní tak najednou stojí bokem a jen sledují, jak zaláskovaní kamarádi sdílejí na sociálních sítích romantické fotky. A právě to vadí Britce Jodie Weston, která by svatého Valentýna nadobro zrušila. „Valentýn je čas, na který se těší mnoho žen jen proto, aby se mohly veřejně pochlubit,“ vysvětlila v rozhovoru pro The Daily Star.

„Pro mnoho lidí je tenhle svátek 24hodinová noční můra a nepotřebují, aby se kvůli tomu, že jsou sami, cítili méněcenní,“ nechala se slyšet Jodie, která dokonce sepsala petici proti tomuto komerčnímu svátku. Zároveň vyzývá všechny, aby byli na Valentýna milí nejen ke své lásce, ale i k okolí, protože nikdy člověk neví, čím si ten druhý prochází. „Opravdu doufám, že si všichni odpustí sarkastické narážky na single lidi,“ řekla v naději mladá Britka.

Sdílejte článek
Štítky vztah svátek zamilovaných svatý Valentýn nezadaný

Přečtěte si také