Virály

12. února 2021 12:58

sarka.turcekova@gmail.com

Žena si natřela hlavu lepidlem a musela si kvůli tomu ustřihnout vlasy! Jak jí to proboha napadlo?

Žena, která si na vlasy použila lepidlo Gorilla Glue, si nyní musela ustřihnout svůj dlouhý culík. A dál pokračuje v bolestivém procesu odstraňování lepidla.

Tessica Brown se stala virální poté, co sdílela video TikToku s vysvětlením, že se rozhodla použít super silné lepidlo na vlasy, když jí zrovna došel její oblíbený stylingový produkt. Ale to se jí moc nevyplatilo. Nakonec se musela vypravit do nemocnice poté, co se marně snažila lepidla z hlavy zbavit. Těžko říct, co jí to napadlo. Lepidlo se však z vlasů už odstranit tak lehce nedalo. Zkoušela to odstranit olejem z čajovníku i kokosovým olejem, nic ale nepomohlo. A tak se musela zbavit celých svých vlasů. Napřed ustřihla svůj dlouhý ohon a pak jí museli opatrně zbytek vlasů z lebky odstraňovat v nemocnici lékaři. Doma se ještě snažili změkčit vlasy acetonem, ale nic nakonec nezabralo.

Lepidlo z její hlavy museli lékaři odstraňovat postupně asi tři dny. Procedura by obvykle byla drahá, ale lékaři se ženy zželelo, a tak se nabídl, že to udělá zadarmo. V nyní nechvalně známém videu TikToku vysvětlila Tessica: Pro ty z vás, kteří mě znají, víte, že moje vlasy jsou takové už asi měsíc. Není to z vlastní vůle. Když si upravuji vlasy, ráda je dokončím trochou lepidla Göt2b Glued Spray – víte, jen aby zůstaly na svém místě. Neměla jsem už lepivý sprej Göt2b, tak jsem použila sprej Gorilla Glue. Velmi špatný nápad. Umyla jsem si vlasy 15x za sebou, ale nic nepomohlo. Žena pak varovala ostatní, aby nikdy podobný nápad nezkoušely, protože by mohly dopadnout jako ona. Snad to nikoho jiného ani proboha nenapadne!

Sdílejte článek

Přečtěte si také