Žena si po dlouhých 15 letech nechala z těla odstranit kulku. Proč jí to trvalo tak dlouho?

Američanka žila dlouhé roky s kulkou v těle.

Erica Miles byla ještě na střední škole, když se ocitla v děsivé situaci, která ji poznamenala na celý život. Psal se rok 2005 a spolu se svými spolužáky tehdy čekala po školním fotbalovém zápase na ulici, až přijede její odvoz. Zničehonic se však s kamarády stala svědkyní i obětí střelby, během které schytala jednu z letících kulek do zad.

Hned po incidentu byla Erica předána ošetřovali, který usoudil, že by bylo příliš nebezpečné kulku z těla vyndat, a tak se rozhodl ji tam raději ponechat. „Říkali, že střela byla v tu chvíli moc blízko páteři a vyndat jí nechtějí,“ vzpomínala na hrůznou situaci Erica. Naučila se tak s kulkou v těle žít a postupem času na ni téměř zapomněla. „Nikdy jsem to necítila ani nad tím nepřemýšlela. Prostě mě to netrápilo,“ řekla jednoduše.

Po několika letech se však něco změnilo a střela začala cestovat po těle – žena ji najednou ucítila pod kůží. „V tu chvíli jsem měla strach, protože jsem věděla, že by měla být na jiném místě,“ svěřila se postřelená, která se rozhodla okamžitě vyhledat lékařskou pomoc. Po několika vyšetření podstoupila operaci a s kulkou se po dlouhých 15 letech navždy rozloučila.

Sdílejte článek

Přečtěte si také