Ilustrační foto
Autor: Getty Images Ilustrační foto

Žena si po dlouhých 15 letech nechala z těla odstranit kulku. Proč jí to trvalo tak dlouho?

Tamara F. Publikováno: 07.04.2022
Američanka žila dlouhé roky s kulkou v těle.

reklama

Erica Miles byla ještě na střední škole, když se ocitla v děsivé situaci, která ji poznamenala na celý život. Psal se rok 2005 a spolu se svými spolužáky tehdy čekala po školním fotbalovém zápase na ulici, až přijede její odvoz. Zničehonic se však s kamarády stala svědkyní i obětí střelby, během které schytala jednu z letících kulek do zad.

Hned po incidentu byla Erica předána ošetřovali, který usoudil, že by bylo příliš nebezpečné kulku z těla vyndat, a tak se rozhodl ji tam raději ponechat. „Říkali, že střela byla v tu chvíli moc blízko páteři a vyndat jí nechtějí,“ vzpomínala na hrůznou situaci Erica. Naučila se tak s kulkou v těle žít a postupem času na ni téměř zapomněla. „Nikdy jsem to necítila ani nad tím nepřemýšlela. Prostě mě to netrápilo,“ řekla jednoduše.

Po několika letech se však něco změnilo a střela začala cestovat po těle – žena ji najednou ucítila pod kůží. „V tu chvíli jsem měla strach, protože jsem věděla, že by měla být na jiném místě,“ svěřila se postřelená, která se rozhodla okamžitě vyhledat lékařskou pomoc. Po několika vyšetření podstoupila operaci a s kulkou se po dlouhých 15 letech navždy rozloučila.

 

Na instagramovém profilu inspiruje ostatní dívky s odlišným vzhledem

GALERIE: Žena, která se nedokáže smát, si prošla brutální šikanou. Teď je z ní modelka!

reklama