Žena si vzala striptéra, kterého potkala na svém rozvodovém večírku. Vypadá podle vás takhle pravá láska?

Rozvod ženy skončil velmi nečekaně, ale překvapivě šťastně.

Osud si s námi někdy pěkně hraje, a i když všechno v tu chvíli vidíme černě, vzápětí může být všechno jinak. Své o tom ví i Gabriella Landolfi, která na začátku roku 2019 zažívala těžký rozvod po deseti letech nešťastného manželství. Na oslavu toho, že zvládla opustit toxický vztah, se rozhodla odměnit rozvodovým večírkem se svými přáteli a navždy tuhle etapu ukončit.

Shodou okolností byl na párty najatý i sexy číšník/striptér John, který navždy Gabrielle změnil život. V tu ránu, co ho uviděla, se do něj totiž zamilovala, a co víc, jejich láska byla vzájemná. Dvojice spolu strávila celý večer a další den se setkala znova. Už po měsíci randění se k sobě nastěhovali a za pár měsíců John ženu požádal o ruku.

„Nikdy jsem si nemyslela, že se zamiluji do striptéra na svém rozvodovém večírku, natož abych si ho vzala,“ řekla se smíchem Gabriella s tím, že osud je zkrátka nevyzpytatelný. Nyní spolu dvojice tvoří zamilovaný pár a mají spolu dokonce i ročního chlapečka Mattea. Nikdy si přitom nemysleli, že by je mohla svést dohromady taková náhoda.

Sdílejte článek
Štítky rozvod manželství osud striptér láska

Přečtěte si také