Virály

10. února 2020 11:19

sarka.turcekova@gmail.com

Žena šla do vězení, protože zorganizovala souboj mezi svým přítelem a ex! Co mělo být cílem?!

Mladá žena uspořádala souboj mezi svým bývalým manželem a současným přítelem. Skončila za to ale ve vězení na doživotí.

35letá pohledná blondýnka Asta, maminka tří dětí, opustila svého manžela a začala vídat přítele, kterého zrovna pustili z vězení. Její 25letý přítel seděl za znásilnění a ona věděla, že může být nebezpečný, ale přišlo jí to vzrušující a nedbala toho. Po rozvodu se s ním přestěhovala do Británie. Její bývalý manžel ale chtěl spravit vztah se svojí manželkou a podporoval finančně svoji dceru.

Jenže oba dva muži měli o ženu zájem a ta si mezi nimi měla vybrat. Tak vymyslela boj na život a na smrt. Vypadalo to tak, že bývalého manžela nalákali s novým přítelem do úzké uličky, kde ho její 25letý milenec celkem 35krát bodnul. Nechali ho ležet a pak šli na oslavu. Dali si pizzu, aby tak oslavili smrt Astina bývalého manžela. Později se vrátili domů a vymazali textovky, které by mohly vést k jejich odhalení.

Muž se ale navzdory tolika bodným ranám nakonec uzdravil. Soudce řekl, že muž byl bezbranný, byl pod vlivem alkoholu a čin byl cynický a pečlivě promyšlený. Navíc zatímco exmanžel měl tolik bodnutí, jeho protivník nebyl zraněný vůbec. Žena byla odsouzena na doživotí. Její přítel na 22 let poté, co se přiznal k vraždě.

Sdílejte článek
Štítky Velká Británie Žeňa smrt vražda souboj manželé věznice boj středověký souboj Government Aircraft Factories

Přečtěte si také