Virály

12. srpna 2022 11:54

redakce Prima Lajk

Žena tvrdí, že jí dal Bůh pohlavní nemoc. Vážně to bere jako požehnání?

Američanka, která se nakazila sexuálně přenosnou nemocí, tvrdí, že to byl božský zásah.

Pro někoho je pohlavní nemoc konec světa, pro Američanku Alexandru Harbushku to bylo požehnání. Alespoň tak to nazvala, když se v roce 2011 nakazila genitálním herpesem, který má virový původ a nedá se ho téměř zbavit, protože tělo neopustí. V té době totiž podle svých slov prožívala velmi těžké období plné alkoholu, drog, promiskuity a finanční nejistoty.

Až opar jí prý pomohl změnit život, ale byl to dlouhý a bolestivý proces. „Trvalo mi dva roky, než jsem se s tím smířila,“ řekla Alexandra s tím, že kvůli tomu dlouho trpěla depresemi a úzkostí. „Potom jsem si ale pomyslela, že to prostě musím změnit. Odstěhovala jsem se od rodičů, dala si do pořádku finance a změnila svůj životní styl,“ dodala.

Nyní žije šťastný a spokojený život, vdala se a narodil se jí syn. Založila dokonce i společnost Life With Herpes, aby pomohla zvýšit povědomí o této nemoci a přestala tolik pít. To vše by se prý nikdy nestalo, kdyby před lety neonemocněla. „Věřím, že mi Bůh dal signál, abych změnila svůj život,“ nechala se slyšet s tím, že nakažení se herpesem byl božský zásah.

Sdílejte článek

Přečtěte si také