Virály

6. května 2022 12:27

redakce Prima Lajk

Žena vysvětlila, proč randí jenom s muži bez práce. Neuvěříte, jaký bizarní důvod k tomu má!

U této ženy nemá zaměstnaný muž žádnou šanci.

Doba, kdy byl muž hlavním živitelem rodiny, je už definitivně pryč. Role se poslední desetiletí obrátily a ženy už ke svému životu druhou polovičku nepotřebují – zaopatří se samy. Jedna žena, Destine Patton, však i přesto způsobila svým tvrzením dost velké reakce, když se v jednom rozhovoru s americkým moderátorem Jay Hillem svěřila, že by nikdy nerandila s chlapem se stálým zaměstnáním.

„Pro mě osobně je nemyslitelné, abych chodila s pracujícím mužem,“ řekla zničehonic Destine. „Za prvé, protože jsem velmi spontánní žena… Potřebuji proto muže, který je se mnou na stejné vlně,“ totálně odzbrojila svou odpovědí moderátora, který jen nechápavě koukal, co se zrovna děje. „Mám prostě týdny, kdy pracuju a pak mám týdny, kdy nepracuju vůbec. Takže je to u mě nahoru a dolů a chci mít vedle sebe někoho, kdo to bude chápat,“ dodala Destine s tím, že pracující muž se nemůže ze dne na den sebrat a odletět na dovolenou.

Hill sdílel klip na sociálních sítích, kde okamžitě rozpoutal bouřlivou reakci. Většina lidí ženě doporučovala terapeuta místo nezaměstnaného muže, ačkoli se našli i tací, kteří její názor chápali. „Neříká, že to tak mají všechny ženy. Je to jen její preference,“ zastávala se jí na Twitteru jedna z uživatelek, zatímco si ostatní jen ťukali na čelo.

Sdílejte článek
Štítky vztahy preference virál nezaměstnaný muž

Přečtěte si také