Virály

11. ledna 2023 09:45

redakce Prima Lajk

Žena zhubla neuvěřitelných 160 kilo! Jak vypadá po odstranění přebytečné kůže?

Žena si prošla neuvěřitelnou proměnou.

Čtyřiačtyřicetiletá učitelka Teresa Parent z Kalifornie se po tragické smrti svého bratra upnula na nezdravé a mastné jídlo. Za den byla schopná přijmout více než 10 tisíc kalorií denně bez jakékoli fyzické aktivity, což ji dostalo na váhu 270 kilogramů. Poté však přišel nepříjemný budíček v podobě infarktu a Teresa si řekla dost. Věděla, že musí okamžitě změnit svou životosprávu.

Začala pravidelně cvičit, změnila jídelníček, a dokonce podstoupila i úspěšnou operaci zmenšení žaludku. Díky těmto razantním změnám se jí podařilo během pěti let zhubnout neuvěřitelných 160 kilo a svou inspirativní cestu sdílí se svými fanoušky na sociálních sítích. Po tak obrovské ztrátě kil však učitelce z Long Beach zůstala přebytečná kůže kolem pasu, za kterou se stále styděla.

Před několika týdny tak podstoupila plastickou operaci břicha a nechala si odstranit visící kůži, která vážila přes 21 kilo. „Takhle to vypadá, když si sednu,“ ukazovala Teresa převis kolem pasu ve videu. „Vypadám větší, než ve skutečnosti jsem,“ dodala. Plánovaná operace však dopadla nad očekávání. „Poprvé v životě se cítím drobná. Jsem tak šťastná, můžu dokonce překřížit nohy,“ svěřila se fanouškům několik dní po operaci. Svou upřímností žena inspiruje tisíce lidí na internetu a chce být zářným příkladem toho, že se dá s dávkou motivace dosáhnout všeho. Lidé ji za to uznávají.

Sdílejte článek

Přečtěte si také