Virály

20. října 2022 14:24

redakce Prima Lajk

Žena zjistila, že její rodiče jsou ve skutečnosti bratr a sestra. Jaká byla její reakce?

Žena po letech odhalila svůj pravý původ.

Děti z dětských domovů mají častokrát problémy se svou identitou a přijetím společnosti. Může za to i fakt, že se mnohdy nedozvědí o svém pravém původu či kořenech. Podobně to měla i Teresa Weiler, jež ale měla štěstí a jako batole byla adoptována starším párem, který jí poskytl milující domov.

Vždy se však pídila po svých skutečných rodičích, a tak když dosáhla 18 let, jí její adoptivní otec předal originál rodného listu, na kterém bylo i jméno biologické matky. Zjistila tak, že se její matka jmenovala Teresa Maureen O’Reilly, pracovala jako servírka v Londýně a porodila ji, když jí bylo pouhých 16 let.

O nějaký čas později se také dozvěděla, že její biologický otec není nikdo jiný než Sean, tehdy patnáctiletý bratr její matky. „První věc, která na mě po zjištění dopadla, byl neskutečný šok, odpor a hanba,“ svěřila se ve velmi otevřeném rozhovoru Weiler s tím, že očividný incest byl určitě příčinou všech zdravotních problémů, kterými od malička trpěla, jako byla i velmi brzká artritida.

Tím nejtěžším pro ni však bylo se s děsivou informací vyrovnat a čelit vnitřní hanbě. „Nechtěla jsem to nikomu přiznat, protože jsem se bála, že by se ke mně všichni otočili zády, kdyby zjistili pravdu,“ dodala žena. Jedna z nejtěžších věcí, kterou udělala, bylo ale rozhodnutí, že nikdy nebude mít děti.

„To bylo velmi těžké, protože jsem si děti moc přála. Nemohla jsem ale přivést na svět potomka s vědomím, jakému riziku bych ho mohla vystavit,“ přiznala Weiler nakonec s tím, že svého rozhodnutí nelituje, ačkoli to pro ni bylo obtížné.

Sdílejte článek
Štítky rodina vztahy incest adopce dětský domov

Přečtěte si také