Virály

9. září 2020 14:58

sarka.turcekova@gmail.com

Ženich si vzal na svatbu notebook, aby mohl pařit fotbal! Co mu na to řekla jeho nastávající?

Tomuhle už říkáme fakt nechutná závislost. Pařit hru dokonce i na vlastní svatbě, tak to už je docela síla.

Pro dost lidí je příliš těžké odtrhnout se od svojí oblíbené hry. Tenhle muž si evidentně vypěstoval závislost na Football Manageru. Jde o simulační sérii fotbalového managementu, kdy se hráč stará o fotbalisty – ujme se svého týmu a pak se je snaží vést k vítězství. 28letý muž, který si říká Barak a pochází z Turecka, však pozvedl hru na trochu jinou úroveň, když se bez ní nedokázal obejít dokonce ani na svojí vlastní svatbě. Na fotkách tak můžeme vidět znuděnou nevěstu, která sedí vedle svého budoucího ženicha. Ten bez sebemenšího zaváhání paří svou oblíbenou hru na notebooku, který si na svatbu přinesl s sebou.

Původně si prý vzal notebook kvůli tomu, aby mohl pro svou nastávající přehrát speciální video, které mělo být asi překvapením. Jenže když došlo k technickým problémům, kvůli kterým musel ženich čekat, tak se rozhodl zkrátit si čas hraním svého Football Manageru. Fotka, která vznikla, prý nebyla nijak domluvená ani naplánovaná, prostě prý vznikla situačně, zatímco se na řešení technických potíží pracovalo. Když zjistil, že bude čekat ještě půl hodiny, tak si hraním zpříjemnil dlouhou chvíli. Možná by na tom nebylo až tak nic špatného, ale posuďte, že si mohl najít nějakou jinou zábavu – třeba se věnovat své znuděné manželce.

Fotky už obletěly internet a připadají všem nesmírně vtipné, no některým i smutné. Ženich ale nakonec odehrál jen jeden zápas a potom zase počítač vypnul. Dodal však, že má hodně tolerantní manželku. Hry totiž je schopný hrát asi 3–4 hodiny týdně a o víkendu klidně 6–7 hodin.


Přečtěte si také