Virály

11. září 2019 15:03

redakce Prima Lajk

Ženská se smála tak moc, až si vykloubila čelist. Co jí tak moc rozesmálo?

Už jste se někdy smáli tak moc, až jste se za břicho popadali? A co tak moc, až se vám něco špatného stalo?! Tak schválně, jestli trumfnete tuhle ženu.

Žena v Číně se chichotala natolik, až si vykloubila čelist! Jak se jí vůbec taková věc mohla povést? Jela zrovna vysokorychlostním vlakem směrem na nádraží v Guangzhou, které se nachází v jižní Číně. Začala se smát tak šíleně, že její doširoka rozevřená pusa zůstala otevřená. Naštěstí ten den cestoval vlakem doktor z Liwanské nemocnice, který ženě mohl poskytnout první pomoc.

Žena slintala a vypadala, jako když má mrtvici. Ústa měla rozevřená dokořán a nemohla je vrátit zpátky. Doktor, který se náhodně nacházel ve vlaku, jí změřil krevní tlak a položil jí pár otázek. Zjistil, že má vlastně vyvrácenou čelist. Teď už se ale nesmála a zoufale se snažila navrátit obličej do původní podoby. Doktor nakonec svojí zručností dokázat čelist vrátit do původní podoby.

Čelist se nejspíš prý v minulosti zvětšila v důsledku zvracení. Přiznala, že opakovaně zvracela během těhotenství. Díky tomu pak mohl smích, zívnutí, nebo dokonce široké otevření úst způsobit, že se čelist vyvrátí. Bohužel můžeme jen hádat, co ženu přimělo k tak velkému smíchu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také