Virály

13. července 2021 11:32

brejsova.t@gmail.com

Ženu museli během letu svázat poté, co brutálně napadla cestující i posádku. Měli na to právo?

Šílený a kuriózní incident zažili cestující i posádka amerického airbusu. Jedna z cestujících surově napadla posádku a chtěla otevřít dveře letounu.

Zážitek, na který hned tak nezapomenou, prožili cestující i posádka, kteří letěli z texaského Dallasu do města Charlotte v Severní Karolíně. K bizarnímu a strašidelnému incidentu došlo během letu společnosti American Airlines 1774, kdy musela být jedna žena přichycena lepicí páskou k sedadlu.

Stalo se to poté, co zaútočila na letovou posádku a pokusila se během letu otevřít dveře letadla. Podle svědků začal rozruch asi hodinu po vzletu letadla, jakmile začaly letušky zběsile pobíhat po uličce letounu. Posádka měla začít zamykat toalety a odklízet zavazadla z úložných prostorů bez jediného slova na vysvětlenou. Ozývaly se jen výkřiky nějaké ženy, která křičela „Ty! Ty“ Ty!“, popsal incident jeden ze svědků.

„Byl to totální chaos, nikdo nevěděl, co se děje,“ líčili cestující. Žena měla neustále křičet, že musí okamžitě vystoupit z letadla, a ať ji pustí ven, což za letu nebylo samozřejmě možné. Poté začala kousat, plivat a útočit na letušky, které ji chtěly uklidnit. Nakonec jim nezbylo nic jiného,

než ženu zpacifikovat a přilepit ji k sedadlu lepicí páskou. Jakmile letadlo přistálo, letušky ostatním cestujícím vysvětlily, že žena procházela nervovým zhroucením, které během letu eskalovalo. Žena bylo po příletu převezena do místní nemocnice.


Přečtěte si také