Virály

12. července 2021 15:07

brejsova.t@gmail.com

Muž, který přežil vlastní smrt, konečně promluvil. Říká, že navštívil peklo i nebe

Američan, který na okamžik zemřel, říká, že jeho duše opustila tělo a vydala se do pekla i do nebe.

Jeffa z amerického Ohia potkal v životně velmi tragický osud. V pouhých dvaadvaceti letech mu zemřela matka na rakovinu a s její ztrátou se jen těžko vyrovnával. Ačkoli se snažil žít jako správný křesťan, zjistil, že je velmi těžké mít víru poté, co přišel o matku. „Byl jsem na Boha strašně naštvaný,“ řekl Jeff.

Se ztrátou se vyrovnával různými způsoby, ale nejčastěji sahal po flašce s alkoholem. Jeho časté pití prohloubilo chronickou depresi, a Jeff se tak ocitnul v začarovaném kruhu. Jednoho dne se rozhodnul si provětrat hlavu u vody, kde moc rád rybařil. Cestou měl však tragickou autonehodu, kterou nepřežil. „Cítil jsem, jak moje duše opouští mé tělo,“ řekl Jeff, který přežil vlastní smrt. „Pamatuji si, že byla kolem mě jen mlha a tma,“ dodává.

Američan podrobně popsal svou zkušenost s klinickou smrtí: „Šel jsem na místo, kde byla jen černá prázdnota a já jsem jen křičel k Ježíši“. Poté uviděl Jeff svou matku. „Přišla ke mně, byla to mladší verze mojí maminky. Vzpomínám si, že mi hleděla přímo do očí a umývala si ruce,“ popisuje svou zkušenost. „Z pohledu věřícího se domnívám, že to symbolizovalo to, abych se také očistil od hříchů,“ vysvětlil a pokračoval ve vyprávění. „Máma mi věnovala jeden z těch mateřských pohledů, ale když jsem se jí chtěl dotknout, vrátil jsem se do místnosti k mém tělu,“ vylíčil Jeff svůj zážitek se smrtí.

Po této netradiční zkušenosti Jeff nadobro změnil svůj život a vrátil se zpět ke své víře. Přenesl se přes svou bolest a stal se z nej abstinent a správný křesťan.


Přečtěte si také