Virály

12. července 2021 14:19

brejsova.t@gmail.com

VIDEO 18+: Hvězda Jackass se zúčastnila virální výzvy s lahví. Neuhodnete, co nechutného vymyslela

Virální výzvy s otevíráním lahví # BottleCapChallenge se zúčastnila nejedna celebrita. Steve-O je však všechny strčil do kapsy a opět předvedl něco extra.

Stephen Gilchrist Glover, známý zejména pod přezdívkou Steve-O, je proslulým komikem a profesionálním bláznem, který je ochotný udělat pro srandu všechno. Herce můžete znát především z šíleného televizního seriálu Jackass, proslulou bizarními a vtipnými pranky, které mnohdy překračovaly hranice lidského chápání.

Ačkoli už Steveovi táhne na padesát, jeho vnitřní dítě a puberťák v jednom rozhodně nestárne. Tentokrát se zúčastnil populární výzvy s názvem # BottleCapChallenge, při které mají účastníci otevřít víko lahve pomocí výkopu. Okamžitě se spustila vlna kreativity a lidé se předháněli v tom, jak nejoriginálněji láhev otevřít.

Steve-O však všechny strčil do kapsy a zvolil ten nejosobitější styl vůbec; místo nohy použil svůj penis. Uznejte sami, že je to ten nejoriginálnější způsob, jak otevřít láhev s vodou. Podívejte se na video, jestli se mu to podařilo, nebo ne.


Přečtěte si také