Virály

11. ledna 2021 15:13

sarka.turcekova@gmail.com

Ženu si po zhubnutí pletou s milenkou jejího muže! Kolik kilo se jí podařilo shodit?

Ženě se podařilo shodit na 63 kilogramů během necelého půl roku. Kvůli její nové hubené postavě si lidé často myslí, že jde o milenku jejího manžela.

34letá Sarah Buchanan je matkou čtyř dětí, možná i to přispělo k její morbidní obezitě. Když šla srpnu 2019 navštívit svého praktického lékaře, bylo jí nejen řečeno, že má cukrovku, ale že možná bude potřebovat také operaci žaludku. To pro ni bylo šokující až děsivé. Do té doby si neuvědomovala, kam až její obezita zašla. Vážila tehdy 157 kilogramů a sotva se vešla do velikosti 3XL. Po varování doktora pro ni začalo být velmi znepokojující, že by mohla každou minutu dostat infarkt a nemohla se dál starat o své děti. Rozhodla se proto radikálně změnit svůj životní styl a během deseti měsíců vyřadila veškeré nezdravé jídlo a začala vařit.

Nakonec se jí během 15 mesíců podařilo shodit neuvěřitelných 63 kilogramů, takže se nyní vejde do velikosti L, což je velký rozdíl proti dřívějšku. Poté, co takhle hodně zhubla, ji nemohou lidé v jejím okolí ani jen poznat. Dokonce to vyvolalo několik nepříjemných nedorozumění, když si její kamarád myslel, že ji 39letý manžel Daniel podvádí. Bylo to pro ni docela vtipné a lichotivé. Lidé prostě nemohou uvěřit, jak moc se dokázala během pouhého jednoho roku změnit. Její manžel jako by vedle sebe měl doslova novou ženu. Sarah dodala, že se teď cítí se sebou spokojená a šťastná. Vyměnila dosavadní jídelníček za zdravé alternativy. Navíc se věnuje každý den cvičení, a to včetně joggingu a chůze.

Už od dětství se stravovala nezdravě a měla sklon jíst hlavně chleba a sendviče. Dokonce ji jako malou šikanovali a říkali jí, že je „tlusté prase“ nebo „tlustá kráva“. Předtím jedla jídla jako sázená vejce na toastu, sendviče, pizzy a občerstvení, jako jsou brambůrky, sušenky, jogurty, velké čokoládové tyčinky, a dokonce i zbytky po dětech. Nyní má k snídani koktejl, k obědu domácí polévku a k večeři bramborový nebo kuřecí salát. Jako pochutinu má jen ovoce.


Přečtěte si také