Virály

23. října 2022 13:14

redakce Prima Lajk

Ženu zaživa pohřbil vlastní manžel. Život jí zachránila tahle technologická vychytávka!

Drsný rozvod skončil pokusem o brutální vraždu.

Na začátku každého manželství si člověk myslí, že to bude láska až do smrti. Ne vždy to ale vyjde a zamilovanost může časem přerůst mezi manželi až v nenávist. Ne nadarmo poté podle statistik končí až polovina manželství rozvodem. To je i případ Young Sook An, která si se svým manželem Chaem Kyongem procházela velmi drsným rozchodem.

Brutální spory však jednoho dne zašly až tak daleko, že naštvaný muž napadl svou manželku v ložnici, svázal ji provazem a odvezl pryč z jejich domu do lesa. Tam jí začal podle informací kopat hrob s úmyslem pohřbít Young zaživa. „Myslela jsem, že umřu,“ vzpomíná na hrozivý incident žena. „Jakmile mě uložil do toho hrobu, slyšela jsem jeho kroky a poté dopadající hlínu,“ popsala.

K jejímu obrovskému štěstí však sebou měla chytré hodinky, skrz které si zavolala o pomoc své dceři, nejlepší kamarádce i záchranné službě. Jen zázrakem se jí poté podařilo z hrůzostrašného hrobu dostat a počkat na pomoc. Muž byl okamžitě zatčen a nyní ho čeká obvinění z napadení, únosu a pokusu o vraždu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také