Virály

20. června 2022 09:22

redakce Prima Lajk

Ženu ztrapnili zaměstnanci restaurace poté, co na ni zavolali policii. Prý byla moc dlouho na záchodě!

Tak to je trapas! Na nebohou ženu zavolali zaměstnanci rychlého občerstvení policii poté, co prý byla moc dlouho na toaletě.

Jít na veřejnosti na záchod není asi pro nikoho nic příjemného, když ale příroda zavolá, nedá se nic dělat a potřeba se vykonat prostě musí. Dasia Jones z Marylandu v USA byla zrovna na průvodu na podporu LGBTQ+ komunity, když se jí rozbil zip na šatech. Na nic tedy nečekala a vešla do nejbližší restaurace, kde si odskočila na záchod, aby problém se šaty mohla vyřešit v soukromí.

Netrvalo prý ani pět minut a už na dveře od toalety, kde Dasia byla, agresivně bouchala policie a snažila se je vyrazit. O nepříjemném incidentu Američanka okamžitě informovala na Twitteru, kde podotkla, že to byla velmi traumatická situace, protože si myslela, že ji přišli bezdůvodně zatknout. „Byla jsem nucena opustit toalety, zatímco mi padala prsa z šatů uprostřed restaurace,“ podělila se na internetu o hrůzný zážitek Dasia.

Mluvčí podniku se bránil tím, že zaměstnanci zavolali policii poté, co od ženy nedostali žádnou odpověď a měli strach o její bezpečnost. To však podle mladé Američanky nedávalo nikomu právo jí takto přepadnout a z incidentu od té doby trpí úzkostí a ponížením.

Sdílejte článek
Štítky toaleta policie restaurace Twitter Maryland USA oděv

Přečtěte si také