návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

ZMETEK TÝDNE! Student prodával mýdlo proti koronaviru. Jak ho škola potrestala?

Kluk prodával ve škole mýdlo spolužákům. Jaký ho stihl trest?
Vydáno: 12.03.2020
Mýdlo proti koronaviru 1
Autor: istock.com Mýdlo proti koronaviru 1

Tragédie, katastrofy nebo všeobecná panika. V podstatě nejlepší období pro všechny zmetky, kteří se vůbec nezdráhají na utrpení ostatních maličko vydělat. V případě následujícího žáka to naštěstí ještě není tak zlé – pořád z toho totiž může vyrůst.

13letý Oliver Cooper má rozbitý telefon, je tak v poslední době nucen poslouchat rádio na staré Nokii, kde mimo jiné zaslechl, jak mýdla mohou přispět k tomu, že zůstanou lidé zdravější. Rozhodl se tak před jízdou do školy skočit do Tesca, koupit za pár desítek korun mýdlo a pak ho v autobuse začít prodávat ostatním spolužákům. Nápad prý nebyl jen jeho, trest od ředitele školy byl nicméně nekompromisní.

Oliver byl poslán domů s napomenutím, protože porušil školní řád. Tam mu matka vynadala, ve stejný moment mu ale otec řekl, že je chytrý – těžko tedy říct, jaké poučení si z toho Oliver vezme. Jeho výdělek na celé mýdlové akci byl mimochodem pár stovek, ty už stačil utratit za sladkosti. Děti, no.

Tom Hanks se nakazil koronavirem. 5

Smutná zpráva! Legendární herec Tom Hanks se nakazil koronavirem! Je jeho stav vážný?

Poslední přání pacienta s koronavirem 1

DOJEMNÝ PŘÍBĚH: Pacient s koronavirem měl poslední přání! Lékaři mu to splnili tímto krásným způsobem

Článek je zařazen v: škola , student , mýdlo , koronavirus , Autobus , trest

reklama